piątek, 09 luty 2024 10:22

TRENDY ŚLUBNE 2024

Kolorem roku 2024 został "Peach Fuzz" czyli brzoskwiniowy puch. Ten delikatny i ciepły odcień brzoskwini wspaniale wpisze się w ślubne dekoracje. To kolor, który emanuje spokojem i optymizmem, idealny na tak wyjątkowy dzień. Obrusy, serwetki, a nawet zastawa mogą mieć brzoskwiniowe akcenty. Można dodać kwiaty w odcieniach "Peach Fuzz", które będą stanowiły piękne, subtelne centrum na stołach. Kwiaty w odcieniach brzoskwiniowych będą pasowały wszędzie, w dekoracji kościoła jak i w bukietach ślubnych. Aby stworzyć romantyczny wygląd można mieszać je z bielą, zielenią oraz pastelowym niebieskim czy różowym. "Peach Fuzz" to bardzo uniwersalny kolor, który łatwo wpasować w różne elementy ślubu i wesela, tworząc ciepłą i niecodzienną atmosferę.
czwartek, 19 marzec 2020 13:39

Wesele w stodole

Klasyczne wesele, w którym najpierw jest czas na uroczystość zaślubin w kościele, a potem impreza w wynajętej sali w domu weselnym, przygotowanej niemal tak samo jak na poprzednie kilkaset wesel, to dzisiaj coraz mniej pożądana opcja.

środa, 04 marzec 2020 16:33

Najmodniejsze torty weselne w tym sezonie

Wesele jest niezwykle istotną chwilą w życiu każdego człowieka, dlatego też planowanie całego wydarzenia odbywa się na długo wcześniej.

czwartek, 20 luty 2020 10:47

Przesądy i zwyczaje weselne w Wielkopolsce

Wielkopolska podchodziła kiedyś do ślubów w sposób niezwykle wręcz skomplikowany i zwyczaje ślubne w Wielkopolsce obwarowane były bardzo ściśle przestrzeganym dekorum.

czwartek, 06 luty 2020 09:39

Organizacja ślubu i wesela w czterech krokach

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Wiąże się z nim masa emocji, także tych negatywnych, ponieważ jest to wielkie wyzwanie organizacyjne. Na szczęście można uzyskać tutaj naprawdę duże wsparcie ze strony profesjonalistów.

piątek, 08 listopad 2019 15:54

Zimowy ślub – dekoracje

Przyjęło się sądzić, że to lato jest najlepszym czasem na wesele. Jednak wiele osób decyduje się na wyprawienie uroczystości zimą. Wynika to choćby z ekonomicznej kalkulacji.

czwartek, 24 październik 2019 12:02

Kolory przewodnie wesela 2020

Kiedy rozmawiamy o kolorach na wesele, interesują nas przede wszystkim trendy ślubne 2020, w których najważniejsza jest zawsze suknia ślubna czy suknie druhen.

środa, 17 lipiec 2019 14:53

Modny ślubny wianek

Wianki ślubne stają się coraz częstszą alternatywą dla welonów. Stosowane były już w dawnej Polsce, a nawet w starożytnej Grecji. I tak jak kiedyś, tak dziś są symbolem niewinności. Ślubny wianek na głowę, aby zrobił wrażenie na gościach na ślubie i na weselu zdecydowanie musi być dopasowany do całości stylizacji ślubnej.

środa, 29 maj 2019 10:48

Ślubne trendy w dekoracjach 2019

Rok 2019 powitał nas zapowiedzią nowych i zaskakujących połączeń kolorystycznych. Na weselnych stołach mają królować kolorowe obrusy oraz cekinowe obrusy. Szczególnie popularne kolory to złoto oraz miedź. Można je kontrastować z zimnymi niebieskimi barwami oraz szarymi odcieniami. Dla wielbicieli fioletowych barw mamy uspokajającą informację, kolor ten nadal będzie cieszyć się uznaniem.

czwartek, 28 luty 2019 13:08

Najnowsze trendy w ślubnym stylu 2019

Moda ślubna jak każda podlega zmianom w zależności od zmieniających się upodobań. Choć inaczej niż w przypadku zwykłych ubrań, zmiany z racji tradycji zachodzą tutaj wolniej i nie są uniwersalne, to jednak można wyszczególnić nowe trendy ślubne 2019.