czwartek, 28 luty 2019 13:08

Najnowsze trendy w ślubnym stylu 2019

Moda ślubna jak każda podlega zmianom w zależności od zmieniających się upodobań. Choć inaczej niż w przypadku zwykłych ubrań, zmiany z racji tradycji zachodzą tutaj wolniej i nie są uniwersalne, to jednak można wyszczególnić nowe trendy ślubne 2019.

Poznań, Gdańsk, Warszawa we wszystkich większych miastach da się zauważyć ten nowy styl ślubny. Wielkopolska jako województwo sąsiadujące najbliżej ze starymi państwami UE, może być tutaj liderem przemian.

Złote elementy wystroju

Wedle ekspertów w 2019 roku złota będzie jeszcze więcej. Nie musimy już w tej kwestii obawiać się kiczowatości. Złoto może pojawiać się w rozmaitych elementach wystroju i to zarówno u panny młodej jak też pana młodego. Samo przyjęcie ślubne powinno obfitować w kolory. Oprócz elementów stroju złoto może pojawiać się także na dekoracjach. Chodzi tu na przykład o złote talerze, złote wstążeczki, obrusy, serwetki, świeczki, bukiety, wazony i inne elementy dekoracji.

Wystrój wesela

Swoistą nowością jest miedź. Występująca jako kolor, ale też materiał. Miedź współgra tutaj z modą na industrialny, a jednocześnie sielankowy nastrój wesela. Z tego połączenia powstają nam nowe modne odcienie takie jak blady róż, emerald green, czerń, brąz, odcienie brzoskwiniowe, a czasami pastelowe błękity. Nie ma też znaczenia, w jakim stylu zostaną one usytuowane. Całość może być bowiem tak samo korzystnie opakowana w styl elegancki, wiejski jak też rustykalny czy wystawny, popularnie zwany królewskim. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że o ile zmiana detali w organizacji wesela jest dla większości z nas do przyjęcia, to jego oprawa i organizacja, to tradycja, która nie podda się łatwo żadnym trendom.