czwartek, 24 październik 2019 12:02

Kolory przewodnie wesela 2020

Kiedy rozmawiamy o kolorach na wesele, interesują nas przede wszystkim trendy ślubne 2020, w których najważniejsza jest zawsze suknia ślubna czy suknie druhen.

W dalszej kolejności nasze rozwiązania schodzą jednak na dekorację sali i tutaj właśnie pojawia się kwestia koloru dominującego.

Wesele 2020 trendy

Weselne trendy 2020 nie pojawiają się oczywiście w pustce. Są one swoistym rozwinięciem tego, co już do tej pory było przez nas widywane na różnych weselach. Oznacza to w pierwszej kolejności silne zainteresowanie kolorami odnoszącymi się do palety barw naturalnych, takich jak brązy czy zielenie. Pozwalają one zamienić salę weselną w miejsce przytulne i swojskie, które może być pełne przepychu, ale nie będzie przytłaczające. Weselne trendy 2020 każą nam jednak być trochę bardziej odważnymi w kwestii. Modne kolory na wesele dalej mają się poruszać w szeroko rozumianej kategorii innowacyjności, na pewno nie powinny nas bombardować za mocno wrażeniami. Tym niemniej, bordo, fuksja, bardzo ciemna śliwka w połączeniu z różem czy granatowy na pewno będą w cenie.

Warto mieć na uwadze to, że modne kolory na wesele 2020 nie powinny mieć pierwszeństwa nad kolorami, które po prostu będą nam pasowały. Każda sala weselna będzie preferowała niektóre kolory, a inne będą dla niej nie do końca optymalne. Musimy też ustalić priorytety. To nie sala jest tutaj najważniejsza, ale panna młoda. Jej wygląd jest absolutnie najistotniejszy w czasie tego wydarzenia, przez co cala reszta musi być dopasowana do niej. Kolorystyka stołów i krzeseł, która będzie się gryzła z kolorystyką sukni ślubnej? Na coś takiego na pewno nie możemy sobie pozwolić.