piątek, 08 listopad 2019 15:54

Zimowy ślub – dekoracje

Przyjęło się sądzić, że to lato jest najlepszym czasem na wesele. Jednak wiele osób decyduje się na wyprawienie uroczystości zimą. Wynika to choćby z ekonomicznej kalkulacji.

Jeśli decydujemy się na ślub w zimie, warto zaplanować zimowe dekoracje Sali weselnej.

Używając oryginalnych atrybutów do dekoracji uroczystości, możesz zanurzyć się w prawdziwą zimową bajkę i stać się jej głównymi bohaterami. Drzewa, takie jak sosna i świerk, jednoznacznie kojarzą się z zimą. Używając żywych gałęzi igieł, wypełnisz atmosferę niezrównanym świeżym aromatem i stworzysz prawdziwe dekoracje na zimowe wesele. Wysoki, wielopoziomowy stojak z bujnymi gałęziami igieł ułożonymi na poziomach stojaka będzie wyglądał jak uroczysta dekoracja. Stożki, girlandy i małe kwiaty pomogą skutecznie uzupełnić obraz. Świetnym pomysłem jest udekorowanie uroczystości bukietami igieł za pomocą miniaturowych wazonów.

Kolejną korzystną opcją są zwyczajne szyszki. Możemy stworzyć girlandy z szyszek. Tworząc taki wizerunek, należy wziąć pod uwagę, że wszystko powinno być w harmonii ze sobą i że szyszki nie powinny być przymocowane do pompatycznych wstążek. Idealny będzie skromny sznurek. Stożki mogą ozdobić oparcia krzeseł. Ostatecznie możesz też zdecydować się na choinkę. Drzewo to nieuchronnie kojarzy się z sezonem zimowym i Nowym Rokiem i będzie doskonałą ozdobą na zimowe wesele. Małe choinki można układać na stołach bankietowych. Ustawmy też choinki na wejściu do sali weselnej. Drzewa mogą być po prostu zielone lub ozdobione sztucznym śniegiem, lub girlandami, piłkami, zabawkami świątecznymi, nadając nastrój noworoczny.